Tłumacz konsekutywny

Ponieważ każdy biznes w międzynarodowym gronie opiera się na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu, bardzo ważne jest posiadanie na stałe współpracującego tłumacza konsekutywnego.

Zawsze znajduję czas dla moich stałych klientów.
Wiem, że firmy, z którymi współpracuję, polegają na moich umiejętnościach i doświadczeniu zawodowego tłumacza konsekutywnego. Dzięki stałej kooperacji znam ich problemy i żargon, co pozwala mi zrozumieć i odpowiednio przełożyć nawet daleko idący skrót myślowy mówcy.

By kogoś tłumaczyć konsekutywnie trzeba nie tylko go słyszeć, ale też rozumieć. Poznanie czyjegoś toku myślenia pozwala o wiele dokładniej interpretować jego wypowiedzi. Nie mniej ważna jest znajomość tematu i branży. Stała współpraca możliwa poprzez oferowane przez mnie tłumaczenia konsekutywnego dla firm, pozwala na doskonałe wzajemne zrozumienie trudniejsze do osiągnięcia przy jednorazowych zleceniach.

Polecam się w stałej współpracy jako tłumacz konsekutywny języka angielskiego, niemieckiego lub portugalskiego.

Karolina Zablocka

Tłumacz konsekutywny

Tłumacz kosekutywny
Szukasz sympatycznego i zarazem profesjonalnego tłumacza konsekutywnego? Liczą się dla Ciebie kwalifikacje, doświadczenie oraz dobra atmosfera?
Jeżeli tak, to jestes na dobrej stronie. Skontaktuj się ze mną. Tłumaczę zgodnie z moim mottem:  by nikt nie czuł się obco :)