Tłumacz konsekutywny

Tłumacz konsekutywny Ponieważ każdy biznes w międzynarodowym gronie opiera się na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu, bardzo ważne jest posiadanie sprawdzonego tłumacza konsekutywnego współpracującego z daną firmą na stałe.

Zawsze znajduję czas dla moich stałych klientów.
Wiem, że firmy, z którymi współpracuję, polegają na moich umiejętnościach i doświadczeniu zawodowego tłumacza konsekutywnego. Dzięki stałej kooperacji znam zarówno ich problemy jak i specyficzną terminologię, co pozwala mi zrozumieć i odpowiednio przełożyć nawet daleko idący skrót myślowy mówcy.

By kogoś tłumaczyć konsekutywnie trzeba nie tylko dobrze go słyszeć, ale też rozumieć. Poznanie czyjegoś toku myślenia pozwala o wiele dokładniej przekładać jego wypowiedzi. Nie mniej ważna jest znajomość tematu i branży. Stała współpraca możliwa poprzez oferowane przeze mnie tłumaczenie konsekutywne dla firm pozwala na doskonałe wzajemne zrozumienie, trudniejsze do osiągnięcia przy jednorazowych zleceniach.

Polecam się jako tłumacz konsekutywny języka angielskiego, niemieckiego lub portugalskiego do stałej współpracy.

Karolina Zablocka

Tłumacz konsekutywny

Tłumacz kosekutywny


Szukasz sympatycznego i zarazem profesjonalnego tłumacza konsekutywnego? Liczą się dla Ciebie kwalifikacje, doświadczenie oraz dobra atmosfera?
Jeżeli tak, to jestes na dobrej stronie. Skontaktuj się ze mną. Tłumaczę zgodnie z moim mottem:  by nikt nie czuł się obco :)