Tłumacz w Niemczech

Tłumacz w Niemczech Pracuję jako tłumacz języka niemieckiego w Niemczech i Szwajcarii. Zajmuję się zarówno tłumaczeniami symultanicznymi podczas targów i konferencji, jak i tłumaczeniami towarzyszącymi podczas wyjazdów służbowych, negocjacji i spotkań biznesowych.

Wielokrotnie pracowałam jako tłumacz niemieckich polityków w Niemczech podczas oficjalnych uroczystości międzypaństwowych.

Tłumacz w Niemczech jest postrzegany jako osoba godna zaufania, dla której zagadnienia tajemnicy handlowej są obowiązkiem zawodowym. Tłumacz w Niemczech to profesja ciesząca się zaufaniem, ponieważ nie tylko tłumaczy, ale i buduje relacje pomiędzy stronami. Bardzo ważne jest też sumienne tłumaczenie.

Dlaczego warto wybrać mnie jako tłumacza w Niemczech? Między innymi dlatego, że Niemcy posługują się całą gamą lokalnych dialektów, które dla osoby nie mieszkającej na stałe w Niemczech są nieraz trudne do zrozumienia. Oraz dlatego, że język niemiecki jest bardziej techniczny od polskiego. Nawet osoba mieszkająca od dawna w Niemczech może nie wiedzieć, jak tłumaczone są terminy prawnicze lub specjalistyczne z dziedziny na przykład półprzewodników czy silników samolotowych. Budowanie przyjaznych relacji i fachowość to moje podstawowe atuty.

Tłumacze w Niemczech nie rozliczają się na godziny ani półdniówki. Wynika to z lokalnych zwyczajów i jest dla Polaków, przywykłych do twardego negocjowania kosztów, nieraz trudne do zaakceptowania. Wzamian za to oferuję doświadczenie, profesjonalizm oraz wiedzę, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu.

Karolina Zablocka

Twój tłumacz języka niemieckiego w Niemczech

Tłumacz konsekutywny

Tłumacz w Niemczech


Szukasz sympatycznego i zarazem profesjonalnego tłumacza w Niemczech? Liczą się dla Ciebie kwalifikacje, doświadczenie oraz dobra atmosfera?
Jeżeli tak, to jestes na dobrej stronie. Skontaktuj się ze mną. Tłumaczę zgodnie z moim mottem:  by nikt nie czuł się obco :)